Alış Veriş Sepeti |  Satış Sözleşmesi | Üye Girişi
 

Yurtiçi Tur Detayları

 

Çanakkale Turu / Uçakla


Online Rezervasyon


1.GÜN : (Gündüz Yolculuğu – Çanakkale Şehir Merkezi )

Atatürk Havalimanında planlanan saatte buluşarak Işıl turun konforlu otobüsleri ve otobüs içi zengin ikramlar eşliğinde Çanakkale’ye doğru yol alıyoruz. Yolda alınan serbest öğle yemeğinin sonrasında Panoramik şehir turunun ardından verilen serbest zaman sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 2.GÜN/ (Truva Antik Kenti – Truva Atı – Assos Antik Kenti – )

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının sonrasında ilk durağımız Tarih sahnesinde doğu ile batının yaptığı ilk savaşa tanık olan ve 9 defa yakılıp yıkılan ve aynı yere tekrar inşa edilen Truva Antik Kentine doğru yol alıyoruz. 5000 yıllık bir tarihe sahip olan bu antik kentte Gözümüze ilk çarpan Truva Atı olacaktır, bu antik kenti gezdikçe iç içe girmiş surları,  sunakları, hamamları, odeonu görme imkânımız olacaktır. Gezi sonrasında Behram köyü içerisindeki Assos olacak. Aristo’nun felsefe okulu açtığı Bizans döneminde piskoposluk merkezi olan Assos’ta, Akropol Athena Tapınağı, Surlar, Sarnıçlar, Banyo Odaları ve Nekropolü gezerek öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından verilen serbest zaman sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize geri dönüyoruz.

 3.GÜN : (KilitBahir – SeddülBahir – 57.Alay Şehitliği – Yahya Çavuş Şehitliği –Anzak Koyu – Conk Bayırı)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından şehitlikler gezimize rehberimiz eşliğinde başlıyoruz. İlk durağımız Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan ve deniz kilidi anlamına gelen KilitBahir olacak. Ardından sırasıyla itilaf devletlerinin 5 ayrı yerden çıkarma yaptıkları Seddülbahir, Yahya Çavuş şehitliği, Seyit Onbaşı, Şahin dere Şehitliği, Morto Koyu, Çanakkale şehitleri abidesi, Kabatepe, Anzak Koyu, Tören Anıtı, Kanlı Sırt, 57.Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Atatürk Anıtı gezilerinin sonrasında öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek molasının ardından İstanbul’da sizleri aldığımız noktalara bırakmak üzere yola çıkıyoruz.

               ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER                                  ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

  • Otellerde 2 gece Y.P Konaklama                                  
  • Man Fortuna-O 403 veya Travego                *Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
  • Mercedes Lux Otobüsler ile ulaşım               *Tüm Özel Harcamalar
  • Çevre gezileri                                                   *Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar
  • Otobüs içi ikramları                                  
  • Bistur  güvencesi
  • Açık Büfe 2 sabah kahvaltısı
  • Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
  • 1618 Nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
  • 2 Öğlen yemeği

 

 

NOT: EĞER PROGRAM SON GÜN ÇANAKKALEDEN GECE YOLA ÇIKIP YOLDA AKŞAM YEMEĞİ ERTESİ GÜN (PAZARTESİ) İSTANBULDA ÖĞLE YEMEĞİ ALIP DOLMABAHÇE VE AKVARYUM OLACAK ŞEKİLDE YAPILIRSA KİŞİ BAŞI  -TL FARK ÖDENİR.

Önemli Bilgiler:

    

Otel konaklaması 2 gece 3 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı ayrı düşünülemez.  Böyle bir durumda Işıl Tur misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

 OTOBÜSLER:

 

O 403 MERCEDES   46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

 

MAN FORTUNA   46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı   (cep telefonu kullanılmaz)

 

MERCEDES TRAVEGO   46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı,su ısıtıcılı mutfak ünitesi,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılmaz)

 

 

TUR PROGRAMIMIZ 4077 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Yurtiçi uçuşlarınızda Bistur güvencesi ile size sunulan fırsatların rahatlığını yaşayın


Yasal Uyarı   |    Gizlilik Bildirimi