Gizlilik Bildirimi


IP adresiniz sedece online rezervasyon yapmanız durumunda toplanacaktır. Bu bilgi rezervasyon işleminin gerçekliğini tespit için kullanılacak, bunun  haricinde bir maksatla kullanılmayacaktır.

 

Sitemizin üyelik formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, faks, gsm, mail adresi gibi), firma bilgilerini (firma unvanı, vergi dairesi-numarası gibi) ve kişiye özel bilgilerini (anne kızlık soyadı, cinsiyeti, vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini üyelik işlemlerinizi ve online rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanmaktayız.  İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılmayacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

 

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.bistur.com adlı web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili ve o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklâm, reklâm bandı, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Bistur sorumlu değildir.

 

Bistur destek hizmetler almak veya çözüm ortaklığı tesis etmek maksadıyla farklı kurum, kuruluş, gerçek ya da tüzel kişiliklerle çalışması halinde, bu tür oluşumların firmamızın gizlilik ilkelerine ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

 

Kullanıcıların talepleri ve talepler yönünde bildirimlerimiz kapsamında, Sitemiz, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanır. Bu bilgiler, kişilerin kendilerine yanıt verilmesi dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

 

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır; Bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız. Müşterilerimiz hizmetlerimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği. Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:

  • Tanıma
  • Yetki Kontrolü
  • Sorumluluk
  • Bilginin bütünlüğü ve gizliliği

Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizi tanımamız Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

 

Düzeltme / Yenileme / Silme 

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

 

İçerik Kullanımı

Sitemizde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü şahıslar tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali başka mecralarda yayınlanamaz, Firmamızın izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

 

Yasal Haklar

Bu sitedeki tüm materyalde sağlanan yasal haklar Bistur tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dâhilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopi suretiyle, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz. Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, Bistur’un izni olmadan, buradaki her şeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu kısıtlama hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

 

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Bistur tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise sitemizde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info@bistur.com adresine yazabilirsiniz.